flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Головна сторінка

Адреса Міжгірського районного  суду Закарпатської області

90000, Закарпатська область, смт.Міжгір'я, вул.Шевченка,99.

Веб-сайт: http://mg.zk.court.gov.ua,  

E-mail: inbox@mg.zk.court.gov.ua,

Телефони:(03146) 2-15-41, 2-12-78

Користуючись ВЕБ - сторінкою Міжгірського районного суду , ви маєте змогу отримати потрібну Вам інформацію, зокрема:

 

 

КОМПЕТЕНЦІЯ ТА ОСНОВНІ  ЗАСАДИ ДІЯЛЬНОСТІ

МІЖГІРСЬКОГО РАЙОННОГО СУДУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ПОРЯДОК УТВОРЕННЯ

Указом Президента України від 20.05.2011 № 591/2011 утворено Міжгірський районний суд Закарпатської області.

МІСЦЕ В СИСТЕМІ СУДІВ ТА ПОВНОВАЖЕННЯ

Відповідно до пункту 3 Прикінцевих та перехідних положень Закону України "Про судоустрій і статус суддів"   Міжгірський районний суд Закарпатської області продовжує здійснювати свої повноваження до утворення та початку діяльності місцевого окружного суду, юрисдикція якого розповсюджується на відповідну територію.

Міжгірський районний суд є судом першої інстанції і  розглядає цивільні, кримінальні адміністративні справи, а також справи про адміністративні правопорушення у випадках та порядку, передбачених процесуальним законом. Підсудність окремих категорій справ місцевим судам, а також порядок їх розгляду визначаються процесуальним законом.

У Міжгірському районному суді діє спеціалізація зі здійснення кримінального провадження щодо неповнолітніх.

З числа суддів Міжгірського райсуду  обрано двох слідчих суддів, які здійснюють повноваження з судового контролю за дотриманням прав, свобод та інтересів осіб у кримінальному провадженні в порядку, передбаченому процесуальним законом.

 МІСІЯ СУДУ:

Захист прав, свобод та законних інтересів людини і громадянина, прав та законних інтересів юридичних осіб, інтересів держави шляхом своєчасного, ефективного і справедливого вирішення правових спорів на засадах верховенства права.

ЦІННОСТІ СУДУ:

 НЕЗАЛЕЖНІСТЬ ТА САМОСТІЙНІСТЬ

ЧЕСНІСТЬ

ПРОФЕСІОНАЛІЗМ (КОМПЕТЕНТНІСТЬ)

СПРАВЕДЛИВІСТЬ ТА РІВНІСТЬ

ВІДКРИТІСТЬ І ДОСТУПНІСТЬ

 

 

 

1. Зразки заяв

2. Доступ до публічної інформації Міжгірського райсуду

    Згідно ст.22 закону «Про судоустрій і статус суддів» Міжгірський районний суд є судом першої інстанції і розглядає  справи, віднесені процесуальним законом до його підсудності: цивільні,  кримінальні, адміністративні  справи,  а  також  справи   про   адміністративні правопорушення  у випадках та порядку  передбачених процесуальними законами (Цивільно-процесуальним кодексом України, Кримінально-процесуальним кодексом України, Кодексом адміністративного судочинства України та Кодексом України про адміністративні правопорушення).

  Порядок і строки звернення до суду регулюються Цивільним кодексом України, Цивільно-процесуальним кодексом України, Кодексом адміністративного судочинства, Кримінальним процесуальним кодексом України

ВЕБ - сторінка постійно поновлюється новою інформацією!

 

Як нас знайти